Telefon
WhatsApp

Çelik Tüpler

Fiyat alın.

Yüksek basınçlı gazların depolanmasında ve taşınmasında kullanılan yüksek basınçlı tüpler özel çelik alaşımlı malzemelerden üretilmektedir. Yüksek basınca dayanımlı bu tüpler endüstri ve sanayi firmalarında, meşrubat sektöründe ve medikal sektöründe kullanılmaktadır. Dikişsiz tüplerimiz özel alaşımlı çeliklerden elde edilen dikişsiz boruların sıcak haddeleme yöntemi ile şekillendirilmesiyle imal edilmektedir. Çalışma basıncı maksimum 230 Bar, test basıncı ise maksimum 345 Bardır.

Yüksek basınçlı çelik çekme tüplerin üretiminde kullanılan hammaddenin kalitesi, dış çapı ve standartlara uygun et kalınlığı kullanılması hem ürün kalitesi hem de ürün güvenliği açısından önem arz etmektedir. Müşterilerimize uygun maliyetlerle zamanında teslim edilmekte, hem satış süresince hem de satış sonrası tecrübeli teknik ekibimizle Güney Endüstriyel Gaz güvencesi ve kalitesi ile hizmet verilmektedir.

Güney Endüstriyel Gaz, her nevi sınai ve medikal gaz cinslerine göre, standartlar dâhilinde üretilmekte olup, 2 Lt kapasiteden 107 Lt kapasiteye kadar değişik  hacimlerde, 200 Bar – 230 Bar - 250 Bar çalışma basınçlı ve 345 Bar test  basınçlı olarak  üretilmektedir.